07.12.2022 TARİHLİ 20 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM SONUÇLARI İLE YEDEK OLARAK BELİRLENEN ADAYLARIN DİKKATİNE (20/ 5.GRUP YEDEK)

Son Başvuru Tarihi 22.03.2023
 

07.12.2022 tarihli 20 Adet Sözleşmeli personel alım - 5.Grup Yedek sonuçları  https://personel.gazi.edu.tr/ adresinden yayımlanmıştır.

Söz konusu ilanda Yanlarında "Yedek Sözleşme Yapmaya Hak Kazandı" olarak belirlenen adayların aşağıda yer alan evrakları sisteme tek tek yüklemeleri gerekmektedir. İlgili evrakları sisteme yükledikten sonra Evrak Yükleme İşlemini tamamlamaları gerekmektedir. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra Başvurularım ekranından ilgili evrakların kabul edilip edilmediğinin kontrol edilmesi evraklarda eksiklik varsa tamamlamaları gerekmektedir.

NOT: Feragat Etmek İsteyen Adaylar (Feragatname İçin Tıklayınız.) İlgili belgeyi indirip doldurduktan sonra tarayıp personelilan@gazi.edu.tr mail atmaları gerekmektedir.

Evraklar ve Teslim Edilme Şekli : Tıklayınız

NOT: Sadece "Sözleşme Yapmaya Hak Kazandı" olarak belirlenmiş adaylar evrak yükleme işlemini yapabileceklerdir. 

İLETİŞİM:

 personelilan@gazi.edu.tr

Büro Personeli (Bilgisayar Önlisans)
- Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama, Bilgi İşlem, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği, Bilgisayar önlisans programlarının birinden mezun olmak.
-KPSS puanı 70 ve üzeri olmak
 
Gereklilikler
Nüfus Cüzdanı Sureti
KPSS Sonuç Belgesi
Adli Sicil Kaydı
Nüfus Kayıt Örneği
SGK Tescil ve Hizmet Dökümü
Mezuniyet Belgesi
Vesikalık Fotoğraf
Sağlık Raporu
Erkek Adaylar İçin Askerlik Belgesi